O wydarzeniu

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny „Aeropolis” wraz z Partnerami zapraszają do udziału w drugiej edycji wydarzenia Carpathian Startup Fest (CSF22). W ramach CSF22 odbędzie się Demo Day, podczas którego pomysłodawcy, startupy w fazie inkubacji, startupy posiadające MVP (Minimum Viable Product), startupy posiadające produkt/usługę i startupy/scaleupy prowadzące sprzedaż, będą mogły zaprezentować się przed potencjalnymi inwestorami indywidualnymi oraz funduszami inwestycyjnymi. Jeśli masz pomysł na biznes, prowadzisz start-up,– zgłoś się i wykorzystaj swoją szansę na pozyskanie finansowania!

Dlaczego warto się zgłosić?

Services

Prezentacja

Zaprezentujesz projekt przed funduszami inwestycyjnymi i inwestorami indywidualnymi.

Services

Pula nagród

Łączna pula nagród dla najlepszych pomysłów i startupów 100 000 PLN.

Services

Promocja

Zapromujesz projekt przez social media i materiały informacyjne dot. wydarzenia

Services

Zgłoszenie

Zgłoszenie jest bezpłatne i maksymalnie proste.

Services

Pomysły

Masz szansę na skonsultowanie swojego pomysłu z ekspertami pracującymi na co dzień ze startupami.

Services

Znajomości

Poznasz ciekawych ludzi i nawiążesz kontakty biznesowe.

Udział w czterech kategoriach

Services

Kategoria I – Najlepszy pomysł biznesowy

Projekty osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej w przedmiocie zgłoszenia;

Services

Kategoria II – Najlepszy Startup

Projekty zgłaszane przez przedsiębiorstwa, znajdujące się w fazie inkubacji, tworzenia MVP lub pierwszej sprzedaży produktu/usługi, których przychody w ostatnim roku obrotowym nie przekroczyły kwoty 200.000,00 złotych

Services

Kategoria III – Najlepszy Scaleup

Projekty zgłaszane przez przedsiębiorstwa prowadzące sprzedaż produktów/usług, których przychody w ostatnim roku obrotowym przekroczyły kwotę 200.000,00 złotych

Services

Kategoria IV – Inteligentne specjalizacje

Projekty zgłaszane przez startupy i scaleupy w ramach inteligentnych specjalizacji województwa podkarpackiego (tj. lotnictwo i kosmonautyka, jakość życia, informacja i telekomunikacja, motoryzacja).

Ilustracja nagród

Dodatkowa nagroda

Incredibles

ZAPROSZENIE do programu monitoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka. InCredibles to zainicjowany przez Sebastiana Kulczyka w 2017 r. wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów.

InCredibles to kilka miesięcy bezpłatnego wsparcia dla startupów przez polskich i zagranicznych mentorów – uznanych inwestorów, doradców i specjalistów z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży i marketingu, komunikacji, finansowania strategii oraz HR.